הצערת העור

עור הפנים שלנו

הפנים שלנו הן הדבר שמייצג אותנו יותר מהכל, ולכן לא פלא שמאז שחר האנושות חיפשו דרכים לביצוע הצערת עור הפנים באופן הטוב ביותר. אחד הגורמים המרכזיים לפגיעה של מראה עור הפנים הוא קימוטוטים וקמטים אשר יוצרים מראה של עור “מבוגר”. השאיפה של מרבית המטופלים בדרמה רולר היא לקבל טיפול של מיצוק עור הפנים בכמה טיפולים תדירים סדירים.

אפשר להגיד שבאופן כללי המטרה שלנו בסדרת הטיפולים (שמתבצעים באופן עצמאי בבית) היא הצערת העור באמצעות טיפול מזותרפי עם הדרמה רולר. לאחר שנבין כיצד דרמה רולר עובד, נבין את מידת האפקטיביות שלנו בטיפול מיצוק העור שלכם.

הצערת עור הפנים עם דרמה רולר

כדי שתוכלו להבין איך דרמה רולר מביא לתוצאות טובות של מיצוק העור, צריך להבין כיצד מזותרפיה עובדת. כשאנחנו מדברים על טיפול באמצעות דרמה רולר, אנחנו מדברים על טיפול תת עורי, כלומר חדירה לשכבת העור העליונה. הדרמה רולר הוא בעצם רולר בעל מחטים מאוד קטנות (שמגיעות בגדלים שונים, בהתאם לטיפול הנדרש), שבאמצעות חדירה לעור מאותתות למוח שיש לשלוח לאזור המסוים בעור קולגן ואלסטין שתורמים לשחזור וטיפול בעור, בין היתר לאפשרות של הצערת העור כחלק מהטיפול הכללי.

כשמשתמשים בדרמה רולר יחד עם קרמים של אנטי-אייג’ינג, אפשר לקבל תוצאות טובות יותר, כיוון שאותם קרמים יצליחו לחדור לשכבת העור העליונה, ובכך להביא לאפקטיביות גדולה יותר של החומר הפעיל בהם. מקרה קלאסי שבו מזותרפיה מביאה תוצאות יפות הוא במקרים של מיצוק עור הפנים של המטופל.

מהו הדרמה רולר שמתאים לכם?

כשאנחנו מדברים על מיצוק העור שלכם, מומחים ממליצים על טיפולי דרמה רולר ביתיים בעלי מחטים באורך של 0.2 מ”מ או 0.3 מ”מ, בהתאם למצב העור שלכם. אורך של 0.3 יהיה אפקטיבי יותר במקרים יותר “רציניים”. הסיבה לכך שהטיפול המומלץ לטיפול בעור הוא באמצעות מחטים קצרות יחסית, הוא כיוון שעור הפנים הוא רגיש יותר. מיצוק עור הפנים שלכם מעולם לא היה ראלי יותר, מטופלים מדווחים על שיפור משמעותי במראה של עור הפנים שלכם מיד לאחר מספר טיפולים.

מאמרים נוספים

טיפול באקנה

קצת רקע לפני שנלמד איך מבצעים טיפול באקנה והעלמת צלקות נבין בעצם מה הן צלקות אקנה. צעירים רבים...

קראו עוד