כיצד זה עובד בדיוק?

skinהדרמה רולר הוא מכשיר קטן עם היסטוריה ארוכה אשר מעורר את העור לייצור עצמי של קולגן ואלסטין. גלילת הדרמה רולר על שכבת העור עליונה גורמת ל: ייצור תעלות הובלה זעירות לשכבות העמוקות יותר של העור, והתעוררות העור על מנת שיתחדש. המזו-רולר מסוגל להחדיר את הקרמים, השמנים והתכשירים הקוסמטיים הרלוונטים לשכבות העור (בדומה למזותרפיה). במחקרים מדעיים שונים לאורך השנים הדרמה רולר הוכח כיעיל בטשטוש צלקות ואקנה, במילוי קימטוטים וסימני מתיחה, וביצירת מראה של עור מלא, בריא וזוהר. שימוש במזו רולר חוסך למעשה את הצורך בניתוח או בדרכים פולשניות לטיפול בפני ובאזורים שונים בגוף. המכשיר מגיע בדרגות חדירה שונות ומתאים לשימוש ביתי לטיפולים יומיומיים וכן מיועד לשימוש באזור הפנים, צוואר, זרועות, רגליים, בטן ולכל לכל סוגי העור.

יתרונות השימוש בדרמה רולר

השימוש במזו-רולר יכול להיעשות באופן עצמאי והוא אינו פולשני וחודרני. המכשיר ב-Derma.co.il עולה רק 249 ש"ח ומגיע בכל הגדלים. הטיפול בדרמה רולר זול יותר מכל טיפול או ניתוח אחר ואפקטיבי מאוד. כבר אחר השימוש הראשון אפשר להבחין בתגובה חיובית של העור לטיפול. התמדה ושימוש נכון במכשיר ישיגו לכן תוצאות ניכרות ויעניקו לכם עור חלק, בריא וזוהר.

הטיפול הינו פשוט והוא דורש השקעה של עד 20 דקות ביום (פעם עד 3 פעמים בשבוע). לאחר השימוש מומלץ למרוח קרם מתאים לייעול התהליך ושיפור התוצאות. יעילות הקרם גדלה במאות אחוזים לאחר השימוש ברולר.

הדרמה רולר התפרסם במהירות בעקבות הצלחתו הגדולה וכיום ניתן למצוא אותו במספר רב של קליניקות ברחבי העולם. זהו מכשירי שמומלץ שיהיה בכל בית והוא כבר שימש כוכבות קולנוע ושחקנים מפורסמים רבים.

אופן השימוש

44לפני הטיפול:

יש לנקות את העור

במידה ומשתמשים בדגם של 0.5 ומעלה מומלץ להשתמש בתכשיר אלחוש ולאחר מכן לנקות את העור.

מהלך הטיפול:

יש לגלגל את הרולר מספר פעמים לכל כיוון בקווים ישרים (אנכי, אופקי ו-2 אלכסונים). יש ללחוץ על העור בזמן הגלילה אך לא בצורה חזקה מידי (לא צריך לפצוע את העור).

השלב הבא הוא מריחת הקרם התכשיר הקוסמטי שברשותכם באזור המטופל בכמות שתכסה את כל האזור, ניתן לחזור על שלב זה מספר פעמים.

לאחר הטיפול:

יש לחטא את הדרמה רולר עם כהל או חומר חיטוי מתאים אחר.
במידה והשתמשתם בדגם ה-0.5 מ"מ ניתן למרוח קרם שיקום או הרגעה על האזור המטופל לאחר הטיפול. בסיומו יש לנקות את העור מהקרם.

אזהרות:
אין להשתמש ברולר מעל לחצי שנה!
מומלץ להימנע מחשיפת האזור המטופל לשמש ב-24 שעות לאחר הטיפול.
יש להימנע משימוש בקרמים או תכשירים שעלולים לגרום נזק לתאים או לרקמות.
יש להימנע משימוש בתכשירים המכילים בישום / מעוררי אלרגיה / יוצרים כלי דם.
אין להשתמש באזורים של אקנה מוגלתי / מחלות עור / כוויות / דלקות / אלרגיה למתכות או כלי דם בולטים.
לפני השימוש יש לבדוק שכל המחטים תקינים ואין פגיעה במוצר.

השימוש ברולר הוא אינדיווידואלי, כלומר רולר אחד לבן אדם אחד. אין להעביר את הרולר בין אדם אחד לחברו ויש לנקות ולחטא את הרולר בסיום כל טיפול.
יש לשמור את הרולר בתוך קופסת הפלסטיק שלו, אחרי שהוא נקי ויבש, בטמפרטורת החדר.
יש להרחיק את הרולר מהישג ידם של ילדים.

בלוג בוידאו המתעד את השימוש של בחורה בשם קלאודי בדרמה רולר