כיצד זה עובד בדיוק?

מה זה דרמה רולר וכיצד משתמשים בו?

דרמה דולר זהו מכשיר קטן שבנוי מיידית, בקצה היידית ישנו מין גלגל בצורת רולר (כמו רולר לצביעת קירות), כשעל הרולר ישנן מחטים קטנות. את הרולר מגלגלים על העור והמחטים שבקצה הרולר יוצרות הרס תאים מבוקר. ריפוי התאים שנהרסו, מביא להתחדשות ושיקום העור - הכוונה כמובן לריפוי הטבעי של הגוף עצמו.

ישנו סוג נוסף של דרמה רולר שמכונה "רולר עט" - המבנה עצמו של הולר שונה, כשמו כן, הוא מגיע בצורת עט. הפעולה עצמה זהה - בקצה הרולר עט ישנן מחטים, המחטים יוצרות הרס מבוקר של התאים וחידוש התאים בצורה טבעית של הגוף מביא להתחדשות ושיקום העור.

skinהדרמה רולר הוא מכשיר קטן עם היסטוריה ארוכה אשר מעורר את העור לייצור עצמי של קולגן ואלסטין. גלילת הדרמה רולר על שכבת העור עליונה גורמת ל: ייצור תעלות הובלה זעירות לשכבות העמוקות יותר של העור, והתעוררות העור על מנת שיתחדש. המזו-רולר מסוגל להחדיר את הקרמים, השמנים והתכשירים הקוסמטיים הרלוונטים לשכבות העור (בדומה למזותרפיה). במחקרים מדעיים שונים לאורך השנים הדרמה רולר הוכח כיעיל בטשטוש צלקות ואקנה, במילוי קימטוטים וסימני מתיחה, וביצירת מראה של עור מלא, בריא וזוהר. שימוש במזו רולר חוסך למעשה את הצורך בניתוח או בדרכים פולשניות לטיפול בפני ובאזורים שונים בגוף. המכשיר מגיע בדרגות חדירה שונות ומתאים לשימוש ביתי לטיפולים יומיומיים וכן מיועד לשימוש באזור הפנים, צוואר, זרועות, רגליים, בטן ולכל לכל סוגי העור.

יתרונות השימוש בדרמה רולר

השימוש במזו-רולר יכול להיעשות באופן עצמאי והוא אינו פולשני וחודרני. הטיפול בדרמה רולר זול יותר מכל טיפול או ניתוח אחר ואפקטיבי מאוד. כבר אחר השימוש הראשון אפשר להבחין בתגובה חיובית של העור לטיפול. התמדה ושימוש נכון במכשיר ישיגו לכן תוצאות ניכרות ויעניקו לכם עור חלק, בריא וזוהר.

הטיפול הינו פשוט והוא דורש השקעה של של דקות בודדות לטיפול. לאחר השימוש מומלץ למרוח קרם מתאים לייעול התהליך ושיפור התוצאות. יעילות הקרם גדלה במאות אחוזים לאחר השימוש ברולר.

הדרמה רולר התפרסם במהירות בעקבות הצלחתו הגדולה וכיום ניתן למצוא אותו במספר רב של קליניקות ברחבי העולם. זהו מכשירי שמומלץ שיהיה בכל בית והוא כבר שימש כוכבות קולנוע ושחקנים מפורסמים רבים.

בלוג בוידאו המתעד את השימוש של בחורה בשם קלאודי בדרמה רולר